Zuch Man

Zuch Man

Zuch Man – rocznik 1974. Producent, kompozytor, wokalista, gitarzysta, multiinstrumentalista, realizator dźwięku. Początki muzycznej drogi to koniec lat 80. i fascynacja Punk Rock’iem. Ten okres buntu i twórczej fali, zainspirował do powołania do życia zespołu ZGON NESTORA. Przez pięć lat ZGON regularnie koncertował pozyskując sympatię undergrund’owej publiczności. Niestety karierę zespołu przerwała tragiczna śmierć charyzmatycznego basisty, Artura „Kuchcika” Kucharskiego. ZGON NESTORA pozostawił po sobie nagrania koncertowe, dema i studyjną płytę „ Dwie Strony ”.

Kolejnym zespołem był założony w 2004 r. COSMO SQUAD. Alternatywny band, który działał do roku 2009 dając kilkadziesiąt koncertów w Polsce i za granicą. Z tego okresu również zachowały się nagrania zarówno studyjne jak i koncertowe. Następnym muzycznym krokiem był zespół RADICAL SOUL AMMUNITION poruszający się w klimatach reggae dub.

Od 2014 roku Zuch Man wziął sprawy w swoje ręce i postawił na karierę solową. Owocem tej pracy jest samodzielnie zrealizowany album „ COSMO” . Mastering tej płyty wyszedł spod ręki Marka Szwarca z TheRollingTapes Studio. Obecnie Zuch Man pracuje nad kolejnym albumem.