Zamek Nadaje muzyczne premiery – Droździki, Zuchman, Kus Kus Klan

Droździki, Zuchman, Kus Kus Klan

To była seria muzycznych premier z Zamek Nadaje! Zaczęło się od nowego projektu muzycznego „Droźdźki” – to rodzinny zespół powstały w czasie kwarantanny. Jak sami o sobie piszą: pierwsze skrzypce na wokalu i bębnach Nitaj Droździk, drugi głos mama Lilka , młody Nimaj breakdancuje, a tata Shanti na basie i innych bajerów masie…  „Vege Punky” to piosenka pozytywna, radosna i luźna, o jednej bardzo ważnej dla nas sprawie….

Następnego dnia miała miejsce premiera klipu do utworu „Grawitacja” zapowiadającego drugą solową płytę Zuchmana. Tak o utworze pisze jego twórca: w dobie zamętu, przepływu informacji, która z kolei za chwilę może być, lub staje się dezinformacją, niemiłości, niezrozumienia, nietolerancji,niewolności nie, nie, nie… nie wiem czego jeszcze… zostawiam Wam kawałek mojej obserwacji wynikającej z niepokoju czasów obecnych…
hmm – a może Wy czujecie inaczej ? Dlatego zapraszam – posłuchajcie, obejrzyjcie, udostępnijcie, komentujcie…

I na konkretne podsumowanie premiera utworu od Kus Kus Klan – najmłodszej ekipy z Zamek Nadaje, tworzonej przez dzieci jaworskich artystów, muzyków zespołów Javara Sound System, Ga-Ga Zielone Żabki, Izajasz, Positive Vibration, Radykalna Wieś, Jak Wysoko. Grają od ponad roku i jest przekaz i moc! To młodzi gniewni zmieniający Świat, zresztą sprawdźcie sami!

Wszystkie klipy wyszły spod ręki Shantiego tworzącego zamkową pracownię Radical Vision.