Radio Zamek Nadaje – krótka notka z pierwszego miesiąca

Zaczęło się, 6 grudnia o 7 rano nadaliśmy pierwszą audycję Radia Zamek Nadaje, w składzie redaktorskim: Lisu, Cubics i Smalec. Dzisiaj lekko ponad miesiąc od tego ważnego dla nas wydarzenia, mamy chwilę by dodać ten post i po krótce opowiedzieć co się wydarzyło.

Wróćmy jeszcze do 4 grudnia i Inauguracji – bardzo miło było przyjąć gości do naszego nowopowstałego Studia Muzycznego im. Witkacego. Wydarzenie było obfite w dźwięki, tańce i trwało do rana, niebawem na naszym zamkowym YT pojawi się wideo z tego wydarzenia.

Dwa dni później start ciągłego nadawania – odczuliśmy skutki tego, że nasza redakcja składa się jeszcze ze skromnej liczby redaktorek i redaktorów. Poranne i popołudniowe dyżury radiowe trwające po 4 godziny, to spore wyzwanie – trzeba było się mocno naprężać i wytężać żeby ogarnąć jeszcze pozostałe działania naszej Samoorganizacji Artystycznej.

Pierwszy miesiąc nadawania obył się bez jakiś większych problemów technicznych, świeży redaktorzy oswajali się z nową dla siebie sytuacją, dołączają nowe osoby do redaktorskie teamu. W tym czasie wyklarowała się pierwsza wersja ramówki radiowej. A co najważniejsze od samego początku 6 grudnia o 7 rano jesteście z nami bardzo aktywnie – cieszmy się Was mamy, że razem tworzymy Radio Zamek Nadaje, to dla nas wielkie szczęście!