Premiera debiutanckiej płyty „Lisu – W dialogu” już 8.12

Premiera płyty CD „Lisu – W dialogu” przewidziana jest na 8.12, nakładem Lou&Rocked Boys i Zamek Nadaje! Płytę można zamówić w preorderze do 7.12 na stronie: https://zrzutka.pl/ej5yty

Od przyszłego poniedziałku 27.11 co tydzień na platformach streamingowych będą pojawiały się single promujące album. Wyczekujcie pierwszych dźwięków! Już dziś zachęcamy do pre-save’u premiery pierwszego singla na Spotify na stronie: https://distrokid.com/hyperfollow/lisu3/spojrze-na-czowieka

Lisu

Zespół założony przez Marcina Lisowskiego aka Lisu, jednego z twórców Samoorganizacji Artystycznej Zamek Nadaje, gitarzystę i poetę, znanego z takich zespołów jak Ga-Ga Zielone Żabki, Soulja Hooligans. Zespół współtworzą: Piotr Broda Wołyniec – perkusja, Arkadio Buendi Jaffa – bas, Daniel Osiat Osiatycki – klawisze, Paweł Leman Lemański – saksofon, Maciej Maślak Blejzing – puzon. To spotkanie różnych alternatywnych, muzycznych światów, od reggae i punka, przez ska i funk po jazzowe i hip-hopowe inspiracje.

Teksty zawarte na płycie dotykają tematu dialogu, obrazując uniwersalne problemy na przykładzie indywidualnych doświadczeń. Okazuje się, że dialog to sztuka trudniejsza niż może się wydawać, wymaga otwarcia na to co na zewnątrz nas, na innych. Jednakże, aby to otwarcie było możliwe, potrzebny jest pierwszy krok, przyjrzenie się samemu sobie.

Nagrania i współprodukcja: Ignacy Gruszecki, Studio Monochrom. Mix, mastering, współprodukcja: Mariusz Dziurawiec Okłada: pomysł Luisa, zdjęcia Remigiusz Jasiński, wykonanie Artur Pasiek, miejsce Czaisz? Czajownia Wrocław.

Zespół wspiera kampanię społeczną Muzyka Przeciwko Rasizmowi oraz inicjatywę Jedzenie Zamiast Bomb.