Nowy teledysk od Jabbadub promujący album Steppa

Na youtubie pojawił się nowy teledysk od Jabbadub do utworu Word Sound Power feat. Mista B. Klip został nagrany i zrealizowany przez naszego zamkowego załoganta Shantiego.

Teledysk promuje nowe płytę Jabbadub – Steppa, którą można zamawiać przez stronę www.jabbadub.com. Dostępna jest też do odsłuchu na youtubie.


Jabbadub to znany w Polsce projekt założony w 2006 roku przez Dino Dub Selectora, którego stylistykę można określić jako szerokopojęta muzyka basowa. Jest to pierwszy polski skład grający na żywo autorskie kompozycje z wielośladu i efektów cyfrowo-analogowych wykorzystując technikę live dub mixu.

Podczas sesji możesz spotkać się z dj setem, na którym prezentowane są najnowsze utwory i remixy wspomagane toastingiem Mista B oraz wykonywanymi na żywo utworami RazTaMamy. Znaleźli się na prestiżowej kompilacji Dub Out Of Poland oraz wydali kilka albumów w labelu Paproota.org Dub Netlabel, którego są współzałożycielami. Wydali również album w znanym wszystkim dubheadom francuskim labelu ODGPROD.

Przez kilkanaście lat zagrali setki sesji sound systemowych i koncertów w całej Polsce, Niemczech, Czechach, Szwajcarii, na Litwie i Ukrainie. Wszystkie sesje nagraniowe, produkcje i remiksy powstają w założonym przez nich Astralnym Studio we Wrocławiu.