Premiera producenckiej płyty Shanti Bassta

Shanti Bassta to nowy, producencki projekt Shantiego, znanego z takich składów jak Radical News, Soulja Hooligans, Radykalna Wieś / Radical Village i wielu innych. Szykujcie się na spore muzyczne i filmowe uderzenie – na płycie znajduje się 14 utworów, a do każdego z nich Shanti stworzył oprawę video.

Tak o swoim nowym projekcie opowiada Shanti:

„Zapraszam do skosztowania mojej nowej dźwiękowej potrawy nazwanej Shanti Bassta. To mój pierwszy producencki album, do którego zaprosiłem przyjaciół i nasze latorośle. Nasza młodzież zaśpiewała chórki do większości kawałków, jak również nagrała swoje autorskie piosenki.

Na albumie pojawili się również głosy znane z projektów Radykalna Wieś / Radical Village KUS KUS KLAN Javara sound system i innych jaworskich artystów związanych z Zamek Nadaje

Każdy kawałek jest mi szczególny, tak jak każda z tych osób, dlatego też postanowiłem stworzyć do każdego z tych utworów oprawę video. Ten krążek to też swojego rodzaju podziękowanie dla osób, które często wspierają nas swoim głosem w różnych produkcjach.

Płyta pojawi się po publikacji wszystkich klipów, które będę udostępniał kolejno co drugi dzień.Będę wdzięczny za udostępnienia, a jeśli ktoś chciałby sypnąć parę monet z sakwy dla twórcy, to zapraszam do kontaktu”.

Na YT pojawił się wideo mixtape promujący płytę Shanti Bassta:

Dostępny jest już pierwszy z czternastu klipów – na pierwszy ogień poszedł Jammu, stary muzyczny wyjadacz, znany z takich składów jak RWR Babilon Error, Jak Wysoko, Javara Sound System, który po sporej przerwie znowu złapał za majka.