Inauguracja Studia Muzycznego i Radia Zamek Nadaje

Z wielką radością zapraszamy Was na inaugurację Studia Muzycznego i Radia Zamek Nadaje. Przygotowujemy na tę okazję pyszny wegański poczęstunek i wyjątkowy program artystyczny, w ramach którego wystąpią: Ga-Ga Zielone Żabki, Radykalna Wieś, Zuch Man, Lisu, MSV.

Jest to świetna okazja by odwiedzić nas w Zamku, zobaczyć z bliska twórcze przestrzenie Radia i Studia Muzycznego, które tworzyliśmy przez ostatnie pół roku. Cieszymy się, że praca, którą włożyliśmy w tę inicjatywę i Wasze wsparcie przyniosły takie efekty i już niebawem rozpoczniemy codzienne nadawanie ramówki radiowej! Inauguracja będzie również transmitowana online.

Chcemy podziękować wszystkim osobom, które nas wspierają – z waszą pomocą wydarza się coś niecodziennego, niespotykanego, twórczego i awangardowego – przestrzeń i wibracja średniowiecznego Zamku Piastowskiego, który przez znaczną część swojej historii pełnił funkcję więzienia ulega przeobrażeniu, z Waszą pomocą kwitnie tu oddolna, artystyczna i społeczno-kulturowa incjatywa.

Chcesz nas wesprzeć?
– Zaproś znajomych do polubienia strony Zamek Nadaje – dzięki temu nasze nadawanie będzie mogło lecieć dalej w Świat.
– Udostępnij wydarzenie inauguracji i zaproś do udziału znajomych – niech niosą się wieści o wystartowaniu Radia Zamek Nadaje – link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/578797619899580
– Zachęcamy również do wpłacania na https://zrzutka.pl/t925j6 – dzięki waszemu wsparciu możemy rozwijać nasze inicjatywy.