Koncert Ga-Ga Zielone Żabki – transmisja live z Zamek Nadaje

Byliśmy dobrej myśli, jesień i zimę 2020 planowaliśmy jako czas koncertowy, niestety wszystkie zaplanowane koncerty musieliśmy odwołać ze względu na epidemiczne okoliczności… Nasza działalność koncertowa, którą podejmujemy od wielu lat wyhamowała… brakuje nam tych koncertowych spotkań, wzajemnej wymiany energii… ale nie wymiękamy i działamy dalej!

Wiosną gdy pandemiczne czasy pierwszy raz uderzyły w nas wszystkich, bez ociągania przygotowaliśmy transmisje live, bo przecież punk poradzi sobie w każdych warunkach! Mimo, że nie mieliśmy zaplecza technicznego, nadawaliśmy za pomocą urządzeń, które mieliści pod ręką, grając dawaliśmy z siebie maksimum energii… kiedy w lecie koncerty ruszyły i mogliśmy spotkać się z Wami twarzą w twarz, bardzo często słyszeliśmy, że nasze transmisje podnosiły Was na duchu, dodawały energii i radości – słuchając Was serce rosło i cieszyliśmy się, że mogliśmy zrobić coś dobrego w tym trudnym czasie!

Bogaci w te doświadczenia przygotowujemy kolejną transmisję z Zamek Nadaje! Od czasu pierwszych transmisji pracowaliśmy nad rozbudowaniem infrastruktury technicznej, dzięki temu będziemy mogli zagrać w pełnym składzie, na specjalnie przygotowanej zamkowej scenie. Transmisję będziemy udostępniać za darmo w sieci, żeby każdy mógł ją obejrzeć i naładować się energią. Przy czym zwracamy się do wszystkich, którzy mają taką możliwość o wpłaty na https://zrzutka.pl/9dwegs każdy według swoich możliwość – to dla nas bardzo ważne wsparcie w tym czasie, za które z całego serca dziękujemy!

Koncert odbędzie się 13.12 – ta szczególna data, koresponduje z naszym przekazem, który przecież dobrze znacie… wolność, równość, braterstwo i oczywiście dużo miłości… jednym… no może dwoma słowami Rewolucja Świadomości!

Prośba do Was udostępniajcie wydarzenie u siebie, zapraszajcie znajomych, niech wieść się niesie – link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1646791889042887/